Schließen

Etui na klucze w kształcie piłki do futbolu amerykańskiego

49,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-02-27 - 2017-02-28
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wysokogatunkowa skóra bydlęca
  • W kształcie piłki do futbolu amerykańskiego
  • Zapinane na zamek błyskawiczny
  • Z 2 kółkami na klucze ze stali nierdzewnej
Ilość:

Etui na klucze w kształcie piłki do futbolu amerykańskiego

Etui na klucze z wysokogatunkowej skóry bydlęcej

To eleganckie etui na klucze z wysokogatunkowej skóry bydlęcej w kształcie piłki do futbolu amerykańskiego służy do przechowywania kluczy i ląduje celnym rzutem w kieszeni kurtki lub w torbie na ramię. Etui jest wyposażone w dwa kółka na klucze i jest zapinane na zamek błyskawiczny.

Kolor:

Ciemny brąz

Materiał:

Wysokogatunkowa skóra bydlęca, garbowana bezchromowo
Kółka na klucze ze stali nierdzewnej

Wymiary:

Szer. x wys. x gł. ok. 13 x 8 x 8 cm

Informacja o skórzanym produkcie

Prawdziwa skóra

Wysokiej jakości skóra - nadaje każdemu produktowi niepowtarzalny charakter.

Pełnowartościowa skóra bydlęca – najdelikatniejsza i w najlepszej jakości

Pełnowartościowa skóra bydlęca to materiał wykonany z najbardziej zewnętrznej warstwy skóry tuż pod włosami. Jest to najcenniejszy rodzaj skóry naturalnej. Wyróżnia się ona zwartą strukturą włókien, co zapewnia jej trwałość, wytrzymałość oraz gładkość. Proces jej obróbki wymaga aż dwunastu etapów, aby móc z tego naturalnego produktu otrzymać prawdziwe arcydzieła sztuki kaletniczej.

Informacja dotycząca jakości

Nasza galanteria skórzana wykonana jest z najwyższej jakości skóry naturalnej. Naturalna różnorodność faktury powierzchni sprawia, że każdy produkt skórzany jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73809

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-02-27 - 2017-02-28
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.