Schließen

Emaliowana patelnia aluminiowa

59,95 zł

39,95 zł

-33% - Oszczędzasz 20,00 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-07-27 - 2017-07-31
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wysokiej jakości nieprzywierająca powłoka GREBLON® C3: wyjątkowo odporna na działanie wysokich temperatur, idealna do smażenia na małej ilości tłuszczu, zmniejsza przypalanie
  • Nadaje się do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek – poza indukcyjnymi
Ilość:

Emaliowana patelnia aluminiowa

Nie tylko do smażenia jajek sadzonych i nie tylko na czas wielkanocny: emaliowana patelnia aluminiowa nadaje się do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek – poza indukcyjnymi. Jest emaliowana na całej powierzchni, co czyni ją odporną na cięcia i zadrapania oraz pozwala na mycie jej w zmywarce.

Wysokiej jakości nieprzywierająca powłoka GREBLON® C3
Wysokiej jakości nieprzywierająca powłoka GREBLON® C3 jest wyjątkowo odporna na działanie wysokich temperatur, idealna do smażenia na małej ilości tłuszczu, zmniejsza przypalanie i jest łatwa do czyszczenia.


Materiał:
Aluminium.

Wymiary:
Ø ok. 20 cm.

Wyposażenie:
Z instrukcją pielęgnacji.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

66969

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-07-27 - 2017-07-31
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.