Schließen

Elektryczny trymer do brwi

35,99 zł

 • Dostępność: W magazynie
 • Termin dostawy: 2017-10-25 - 2017-10-26
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Łatwe usuwanie włosków bez wyskubywania
 • 2 strony o różnych długościach strzyżenia: 6 i 17 mm
 • Zasilanie bateryjne
 • Nadaje się także do usuwania owłosienia z uszu, twarzy, ramion, nóg i okolic bikini
 • Wysokogatunkowa obudowa z aluminium
 • Z nakładanym grzebykiem do skracania włosów na długość 3 i 6 mm
 • Łatwy w obsłudze - idealny do szybkich poprawek
Ilość:

Elektryczny trymer do brwi

Szybka i łatwa pielęgnacja: ten elektryczny trymer do brwi usuwa i skraca włoski bez skubania. Dzięki zasilaniu na baterie oraz kompaktowym rozmiarom można go zawsze mieć przy sobie - idealnie nadaje się do szybkich poprawek nawet w podróży.

Wszechstronne możliwości zastosowania
To małe urządzenie pielęgnacyjne z wysokogatunkową obudową z aluminium oferuje różne możliwości zastosowania. Nadaje się do regulacji brwi oraz do usuwania owłosienia z uszu, twarzy, ramion, nóg i okolic bikini pozostawiając gładką skórę.

Elastyczny i poręczny
Trymer umożliwia rozmaite zastosowania. Ostrze ma po jednej stronie długość sześciu milimetrów, a po drugiej stronie aż 17 mm. Ponadto urządzenie jest wyposażone w nakładany grzebyk do skracania włosów na długość sześciu lub trzech milimetrów.

Kolor:
Czarno-srebrny

Materiał:
Aluminium i tworzywo sztuczne
Ostrza: hartowana stal nierdzewna

Wymiary:
Długość ok. 13 cm

Wyposażenie:
Z instrukcją obsługi, 1 baterią (typu AAA), nakładką ochronną, szczotką do czyszczenia i nakładanym grzebykiem

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

83917

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-10-25 - 2017-10-26
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.