Produkty
Produkty tydzień roku17 2013
Elektryczny rozpalacz do grilla

Elektryczny rozpalacz do grilla

Ułatwia rozpalanie węgla kamiennego, węgla drzewnego i brykietu – bez użycia chemikaliów. Czysto i szybko: gorący żar w ok. 10 minut. Ze stojakiem do odłożenia rozpalacza, również w stanie rozżarzenia – nadaje się do zamocowania na ścianie. Cena zawiera koszt gospodarowania odpadami (KGO) w wys. 0,35 zł.

Ostatnio w ofercie: tydzień roku17/2013  Czas na grilla

 
Zapisz się na Newsletter Tchibo!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Polityki prywatności i plików cookie