Produkty
Produkty tydzień roku5 2014
Elektryczna wyciskarka do cytrusów

Elektryczna wyciskarka do cytrusów

Dodatkowa porcja witaminy C. 2 krążki do wyciskania, o różnej wielkości: nadają się do różnego rodzaju cytrusów o różnej wielkości. Wyjątkowo wydajna poprzez rotację: prawo-lewo. Kompaktowy format. Zdejmowany filtr do miąższu. Antypoślizgowe stopki. Zwijacz przewodu w dnie. Elementy z tworzywa sztucznego (krążki do wyciskania, filtr, miseczka i przykrywka) nadają się do mycia w zmywarce. Stal nierdzewna i tworzywo sztuczne. Kolor: stal nierdzewna i biel.


 
Zapisz się na Newsletter Tchibo!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Polityki prywatności i plików cookie