Schließen

Elektryczna wyciskarka do cytrusów

99,90 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2016-09-30 - 2016-10-06
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Łatwe wyciskanie soku z owoców bez użycia siły
  • Sitko, wyciskarki i głowice nadają się do mycia w zmywarce
Ilość:

Elektryczna wyciskarka do cytrusów

Witaminy to podstawa! Łatwe wyciskanie soku z owoców bez użycia siły. Z 2 głowicami
do owoców różnej wielkości. Duża wyciskarka do pomarańczy i grapefruitów. Mała wyciskarka do cytryn i limonek. Sitko i dzióbek ze stali nierdzewnej 18/10. Dzióbek
do nalewania z blokadą kapania. Przykrywka chroniąca przed kurzem z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Antypoślizgowe stopki na przyssawki. Zwijacz przewodu w podstawie. Wysokość ok. 23 cm. Sitko, wyciskarki i głowice nadają się do mycia w zmywarce. Cena zawiera koszt gospodarowania odpadami (KGO) w wys. 0,35 zł.

Szczegóły

Wymiary:

wysokość ok. 23 cm.

Moc:

85 W.

Kolor:

pomarańczowo-biały.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Informacja dotycząca jakości

Zawsze najwyższa jakość! Siłą naszych produktów jest ich jakość. I serwis: tylko my udzielamy dłuższej niż zazwyczaj, 3-letniej gwarancji na zakupione produkty.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

26082

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2016-09-30 - 2016-10-06
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00.
Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.