Schließen
Elektryczna jogurtownica
Wyprzedany

Elektryczna jogurtownica

119,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Szybkie i łatwe przyrządzanie naturalnego jogurtu w domu – bez konserwantów, barwników i sztucznych aromatów
  • Z instrukcją użytkowania i 7 szklanymi pojemnikami do porcjowania z zakręcanymi przykrywkami z tworzywa sztucznego – pojemność każdego ok. 200 ml

Elektryczna jogurtownica

Za pomocą elektrycznej jogurtownicy można w ciągu dwunastu godzin, przy mocy ok. 15 W, szybko i łatwo przyrządzić w domu naturalny jogurt - bez konserwantów, barwników i sztucznych aromatów. Każdy z siedmiu, nadających się do mycia w zmywarce szklanych pojemników do porcjowania ma pojemność ok. 200 ml i posiada zakręcaną przykrywkę z tworzywa sztucznego.

Kolor:
Srebrno-przezroczysty.

Wymiary:
Wysokość ok. 12,5 cm.
Ø ok. 23,5 cm.

Pojemność:
Pojemniki do porcjowania każdy ok. 200 ml.

Moc:
Ok. 15 W.

Wyposażenie:
Z 7 pojemnikami do porcjowania i instrukcją obsługi.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

66971

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.