Schließen
Dzbanek redukujący zawartość tłuszczu, z sitkiem
Wyprzedany

Dzbanek redukujący zawartość tłuszczu, z sitkiem

49,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Oddziela tłuszcz od sosu lub zupy
  • Nadaje się do mycia w zmywarce

Dzbanek redukujący zawartość tłuszczu, z sitkiem

W świątecznym menu nikt nie liczy kalorii - a ten praktyczny kuchenny pomocnik pomoże zupełnie o tym zapomnieć. Dzbanek redukujący zawartość tłuszczu oddziela tłuszcz od sosu lub zupy i ma sitko ze stali nierdzewnej do odcedzania większych składników jak np. przypraw czy liści laurowych.

Dmuchane szkło
Dzbanek został wykonany z dmuchanego szkła borosilikatowego wytwarzanego zgodnie z tradycyjną sztuką rzemieślniczą. Jest odporny na działanie wysokich i niskich temperatur, ma podziałkę od 100 do 500 ml oraz od 1/8 do 1/2 l i nadaje się do mycia w zmywarce.

Kolor:
Przezroczysty

Materiał:
Szkło borosilikatowe
Sitko stal nierdzewna

Wymiary:
Wysokość ok. 12 cm

Pojemność:
Ok. 500 ml

Wyposażenie:
Z instrukcją obsługi

Wskazówka:
Tylko szklany dzbanek nadaje się do użytku w piekarniku i kuchence mikrofalowej

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

75483

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.