Produkty
Produkty tydzień roku10 2012
Dzbanek do spieniania mleka

Dzbanek do spieniania mleka

Szczotkowana na matowo stal nierdzewna 18/10. Nadaje się do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek – poza indukcyjnymi. Dno typu sandwich zapewnia optymalne kumulowanie ciepła. Obniżony brzeg z dwóch stron: przelewanie mleka bez kapania, nadaje się dla osób prawo- i leworęcznych. Wewnątrz oznakowanie maksymalnej pojemności. Idealny również do podgrzewania mleka. Antypoślizgowy uchwyt soft grip z tworzywa sztucznego. Nadaje się do mycia w zmywarce. Z instrukcją użytkowania i propozycjami przepisów.

Ostatnio w ofercie: tydzień roku10/2012  Czas na wypieki

 
Zapisz się na Newsletter Tchibo!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Polityki prywatności i plików cookie