Schließen
Drewniana kasa sklepowa
Wyprzedany

Drewniana kasa sklepowa

49,95 zł

35,00 zł

Oszczędzasz 14,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z zabawkowymi banknotami i kartami płatniczymi

Drewniana kasa sklepowa

Poprzez zabawę rozwija zręczność manualną i łatwość nawiązywania kontaktów. Z szufladką na pieniądze, skanerem i kolorowymi przyciskami. 2 karty płatnicze – wyświetlacz ze szczeliną do przeciągania karty. 20 zabawkowych banknotów.
Cena zawiera koszt gospodarowania odpadami (KGO) w wys. 0,15 zł.

Zabawki drewniane – przebadane pod względem jakości:

Wszystkie zabawki dziecięce wykonane z drewna zostały przebadane przez renomowane laboratoria pod względem jakości. W szczególności pod kątem wykonania, bezpieczeństwa i aspektów pedagogicznych.
Więcej informacji na stronie www.tchibo-quality.pl

Materiał:

sklejka, płyta MDF, chińska wiśnia, poliester.

Wymiary (szer. x wys. x gł.):

ok. 18 x 17 x 17 cm.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

38223

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.