Schließen

Dmuchane zwierzątko

99,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-03-06 - 2017-03-08
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Do skakania i zabawy – może wspomagać rozwój zmysłu równowagi
Ilość:

Dmuchane zwierzątko

Ognistoczerwone dmuchane zwierzątko z wyjątkowo wytrzymałego materiału dotrzymuje dzieciom kroku nawet podczas najbardziej szalonych zabaw. Skakanie wspomaga u maluchów rozwój zmysłu równowagi, dostarczając świetnej rozrywki w każdym pokoju dziecięcym.

Kolor:
Czerwony.

Materiał:
Tworzywo sztuczne.

Wymiary:
Dł. x wys. x szer. ok. 57 x 54 x 28 cm.
Wysokość siedzenia ok. 27-28 cm.

Nośność:
Obciążalność do maks. 50 kg.

Wyposażenie:
Z pompką powietrzną.

Wskazówki ostrzegawcze:
Uwaga! Zabawka nie służy do nauki pływania. Dla 1 osoby o wadze maks. 50 km, inaczej produkt może ulec uszkodzeniu. W momencie siadania zabawka traci stabilność. Dla zachowania wystarczającej stabilności podczas zabawy dziecko powinno sięgać stopami do podłogi.

Produkt można napompować dowolną pompką, jednak do wysokości nie wyższej niż ok. 27 cm i objętości ok. 70-72 cm, mierząc według grzbietu zabawki.

Pompka nie jest częścią zabawki. Pompkę przechowywać poza zasięgiem dzieci. W przypadku użycia sprężonego powietrza zaleca się pompować powoli i z największą ostrożnością. W miejscu zabawy nie powinny znajdować się żadne ostre przedmioty. Używać tylko na równym podłożu. Miejsce zabawy nie powinno znajdować się blisko ulicy, skrzyżowania, innych dróg, basenów, schodów oraz zboczy.

Używać tylko pod nadzorem dorosłych!

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

69613

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-03-06 - 2017-03-08
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.