Schließen
Deska do krojenia
Wyprzedany

Deska do krojenia

99,99 zł

 • Dostępność: Produkt wykupiony
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Do przygotowywania i serwowania potraw
 • Drewno akacjowe posiadające certyfikat FSC®
 • Długa żywotność o wysokiej stabilności
 • Z uchwytami w postaci zagłębień i wyżłobieniem na całym obwodzie na wyciekający sok
 • Ok. 45 x 30,5 cm

Deska do krojenia

Dwustronna - do krojenia i serwowania
Do siekania składników lub porcjowania i serwowania pieczeni świątecznej: deska do krojenia z wytrzymałego drewna akacjowego posiadającego certyfikat FSC® o wysokiej żywotności i stabilności jest dwustronna i stanowi wszechstronne akcesorium dla każdej kuchni. Posiada zagłębienia zamiast uchwytów oraz wyżłobienie na wyciekający sok na całym obwodzie. Celem zachowania długotrwałej jakości i ładnego wyglądu niepowtarzalnego mazerunku zaleca się regularne oliwienie drewna.

Kolor:
Naturalny

Materiał:
Drewno akacjowe posiadające certyfikat FSC®

Wymiary:
Ok. 45 x 30,5 cm

Wskazówki:

 • Należy czyścić ręcznie
 • Deska do krojenia jest nienaoliwiona. Celem zachowania ładnego wyglądu drewna zaleca się oliwienie olejem lnianym. Pozwoli to odświeżyć mazerunek i zapewni dogłębną ochronę drewna.

FSC® – z miłości do lasu

Las jest dla ludzi i zwierząt niezastąpionym ekosystemem. Jednak ze względu na to, że las jest cennym źródłem drewna, jego istnienie jest zagrożone. Forest Stewardship Council® (FSC®) to uznany na całym świecie system certyfikacji promujący odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi. FSC® angażuje się w odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi zgodnie z surowymi standardami środowiskowymi i społecznymi, co ma na celu zachowanie wszystkich ważnych funkcji lasów.
Tchibo wykorzystuje wyłącznie drewno certyfikowane przez FSC® m.in. do produkcji wszystkich mebli ogrodowych.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

65958

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.