Schließen

Dekoracyjne drzewka LED, 3 sztuki

59,99 zł

 • Dostępność: W magazynie
 • Termin dostawy: 2016-12-15 - 2016-12-19
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Wycinane wzory wyczarowują nastrojowe akcenty świetlne
 • Ze świecącymi ciepłym białym światłem diodami LED i funkcją wyłączania po upływie określonego czasu
 • Do użytku w pomieszczeniach
Ilość:

Dekoracyjne drzewka LED, 3 sztuki

Nastrojowa dekoracja
Wycinane wzory w gwiazdki, za którymi skrywają się świecące ciepłym białym światłem diody LED, sprawiają, że te trzy wykonane z lakierowanego metalu dekoracyjne drzewka wyczarują nastrojowe akcenty świetlne wśród dekoracji świątecznej w Twoim domu. Drzewka LED są zasilane bateryjnie – czas pracy z jednym zestawem baterii wynosi ok. 200 godzin.

Dekoracja świąteczna z funkcją wyłączania po upływie określonego czasu
Zintegrowana funkcja wyłączania dekoracji po upływie określonego czasu: automatyczne wyłączanie po ok. sześciu godzinach, ponowne włączanie po ok. 18 godzinach. W ten sposób w udekorowanym świątecznie domu nastrojowe, energooszczędne oświetlenie będzie automatycznie włączać się zawsze o tej samej porze dnia.

Kolor:
Biały

Materiał:
Lakierowany metal

Wymiary:
Wysokość ok. 23 cm, ok. 17 cm i ok. 11 cm

Wyposażenie:
Z bateriami i instrukcją obsługi

Zalety technologii LED

 • Niskie zużycie energii dzięki ograniczonemu wytwarzaniu ciepła
 • Wytrzymałość

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73156

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2016-12-15 - 2016-12-19
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.