Schließen
Dekoracyjna listwa z wieszakami
Wyprzedany

Dekoracyjna listwa z wieszakami

59,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z polerowanego aluminium – z 4 haczykami
  • Nadaje się do zamocowania na ścianie lub do zawieszenia na drzwiach

Dekoracyjna listwa z wieszakami

Dekoracyjna i wszechstronna
Dekoracyjna listwa z wieszakami z polerowanego aluminium z ozdobnym napisem „Home“. Niezwykle urocza. Różne możliwości zastosowania. Obok jej normalnej funkcji do zawieszania ubrań cztery haczyki mogą służyć do zawieszenia kluczy, chust albo biżuterii.

Do zamocowania na ścianie lub do zawieszenia na drzwiach
Dekoracyjna listwa z wieszakami nadaje się do zamocowania na ścianie lub do zawieszenia na drzwiach. Nie ma konieczności wiercenia albo klejenia. Z materiałami do montażu i mocowaniem do zawieszenia na drzwi. W zestawie cztery samoprzylepne podkładki silikonowe: tłumią stukanie o drzwi.

Materiał:
Aluminium.

Wymiary:
Ok. 35 x 17 cm.
Na drzwi z falcem, o grubości ok. 1,8 cm.

Akcesoria:
Z materiałami do montażu i mocowaniem do zawieszenia na drzwi.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

58406

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.