Schließen
Produkty
Produkty tydzień roku1 2017
Damski rower holenderski

Damski rower holenderski, czerwony

Odpręż się w mieście albo na łonie natury: damski rower holenderski z 3-biegową przerzutką SHIMANO, 28" stalową ramą i zamkniętą osłoną łańcucha nadaje się zarówno na krótkie przejażdżki jak i dłuższe wyprawy. Funkcjonalne detale Ergonomiczna rączka hamulca i obrotowa manetka SHIMANO. Reflektor przedni LED Retro-Sport. Światło tylne LED Red-fire z funkcją światła postojowego. Widelec stalowy Unicrown. Siodełko żelowe Wittkop-City. 28" srebrnego koloru felgi Westwood z 36 ocynkowanymi szprychami, po dwa odblaski każda. Aluminiowy hamulec V-brake w kole przednim oraz dynamo SHIMANO. Opony City 28 x 1,50. 3-biegowa przerzutka SHIMANO w tylnym kole. Zębatka rowerowa stalowa, 44 zęby, 170 mm. Zębatka, 18 zębów. Łożyska sterowe typu cartridge. Suport: pakiet suportowy. Aluminiowa podpórka rowerowa.


 
Przepraszamy, produkt niedostępny.

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać informację o aktualnych ofertach Tchibo.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo.


Administratorem danych jest Tchibo Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fabrycznej 5. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji, realizacji i rozliczenia zamówień składanych w sklepie internetowym www.tchibo.pl, rozpatrywania ewentualnych reklamacji, w celach archiwizacyjnych, marketingu tradycyjnego własnych produktów lub usług, a także, po wyrażeniu odrębnej zgody, również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną bądź wykonywania telefonicznych połączeń w celu marketingu bezpośredniego. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Dane osobowe w trakcie realizacji zamówień mogą być udostępniane operatorom pocztowym lub przewoźnikom w celu dostarczenia zamówień


Więcej na temat okoliczności korzystania z serwisu znajdą Państwo w informacjach dotyczących Polityki prywatności i plików cookie