Schließen
Czyściki do odpływów, 2 sztuki
Wyprzedany

Czyściki do odpływów, 2 sztuki

29,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Łatwe i higieniczne czyszczenie
  • Z małymi zadziorami pomagającymi łatwo usunąć zanieczyszczenia z odpływu

Abyśmy mogli poinformować Cię o dostępności produktu musisz się najpierw zalogować albo zarejestrować w systemie.

Zaloguj się albo zarejestruj się teraz.

Czyściki do odpływów, 2 sztuki

Kiedy zatka się odpływ, z pomocą pośpieszy ten praktyczny zestaw dwóch czyścików, które umożliwiają łatwe i higieniczne czyszczenie. Są wyjątkowo giętkie i dopasowują się do kształtu syfonu. Małe zadziory pomagają łatwo usunąć zanieczyszczenia, które trafiły do odpływu.

Łatwe i intuicyjne zastosowanie
Czyszczenie odpływu jeszcze nigdy nie było takie łatwe. Czyścik należy włożyć do otworu odpływowego, poruszać nim do góry i na dół, obrócić go, a następnie powoli wyciągnąć. Czyściki są łatwe do czyszczenia i można ich używać wielokrotnie.

Kolor:
Niebieski

Materiał:
Tworzywo sztuczne

Wymiary:
Długość całkowita ok. 47 cm

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

75169

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.