Schließen

Czujnik zbicia szyby

39,95 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2016-10-28 - 2016-11-01
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Fala uderzeniowa występująca po uderzeniu w szybę wyzwala sygnał alarmowy
  • Przebadano pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
Ilość:

Czujnik zbicia szyby

Łatwy montaż
Czujnik tego systemu alarmowego rejestruje falę uderzeniową występującą po uderzeniu w szybę lub jej stłuczeniu. Możliwość ustawienia 2 zakresów wrażliwości czujnika. Jeśli czujnik coś zarejestruje, włączy się alarm o poziomie natężenia dźwięku 90 dB. Łatwy montaż: za pomocą dwustronnej taśmy klejącej, bezpośrednio do szyby okiennej. Lampka LED sygnalizująca tryb pracy i widoczna z zewnątrz naklejka ostrzegawcza „Zabezpieczenie alarmem“ dodatkowo działają odstraszająco na włamywaczy.

Kolor:
Biały

Wymiary:
Ok. 6 x 7,5 cm

Głośność:
90 dB

Wyposażenie:
Z dwustronną taśmą klejącą i instrukcją obsługi

Wskazówka:
Nadaje się do szyb okiennych o powierzchni do 4 m²

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

76113

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2016-10-28 - 2016-11-01
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.