Schließen
Czajnik bezprzewodowy
Wyprzedany

Czajnik bezprzewodowy

169,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Optyczny wskaźnik temperatury ze zmianą koloru
  • Z wyborem temperatury
  • Pojemność: ok. 1,5 l

Czajnik bezprzewodowy

Delikatna zielona herbatka lub napar z rumianku – bezprzewodowy czajnik z wyborem temperatury pozwala na indywidualne ustawienie temperatury wody, według zapotrzebowania: możliwość ustawienia temperatury na 50, 60, 70 i 85°C oraz wrzenia wody.

Najwyższy komfort
Czajnik bezprzewodowy posiada optyczny wskaźnik temperatury ze zmianą koloru, wskaźnik poziomu wody oraz wskaźnik temperatury LED. Funkcja automatycznego wyłączania po zagotowaniu się wody, zabezpieczenie przed przegrzaniem, włącznik utrzymywania ciepła, włącznik/wyłącznik oraz wyjmowany filtr. Bezprzewodowy pojemnik na wodę z obudową ze stali nierdzewnej można dowolnie obracać na podstawie, a dzięki zwijaczowi przewodu w podstawie można go ustawić w dowolnym miejscu.

Materiał:
Pojemnik na wodę z obudową ze stali nierdzewnej
Wymiary:
Wysokość ok. 25,5 cm

Pojemność:
Ok. 1,5 l

Moc:
Moc: maks. 3000 W

Wyposażenie:
Z instrukcją obsługi

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

71103

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.