Schließen

Cyfrowa waga kuchenna

69,99 zł

 • Dostępność: W magazynie
 • Termin dostawy: 2017-10-20 - 2017-10-24
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Wyjątkowo płaska
 • Szklana powierzchnia ważenia: higieniczna i odporna na zadrapania
 • Dokładne odmierzanie: stopnie ważenia po 1 g od 5 do 5000 g
 • Duży, podświetlany wyświetlacz ciekłokrystaliczny
 • Z funkcją doważania
 • Z zawieszeniem do przymocowania na ścianie: oszczędność miejsca i poręczne przechowywanie
 • Przebadana pod kątem zawartości substancji szkodliwych przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
Ilość:

Cyfrowa waga kuchenna

Waga kuchenna należy do rzeczy, które podczas gotowania i pieczenia są w ciągłym użytku. Tym ważniejszym jest, by były funkcjonalne i dobrej jakości. Ta wyjątkowo płaska waga kuchenna przekonuje higieniczną i odporną na zadrapania, szklaną powierzchnią ważenia, a po użytku można ją schować do szafki lub powiesić na ścianie. Antypoślizgowe, silikonowe stopki zapewniają stabilność.

Cyfrowa waga o wielu funkcjach
Jeżeli podczas gotowania stawiasz na dokładność, ta waga jest dokładnie tym, czego potrzebujesz: umożliwia dokładne odmierzanie w stopniach ważenia po 1 g od 5 do 5000 g i ma duży podświetlany wyświetlacz ciekłokrystaliczny. W przypadku przeciążenia wyświetla się komunikat błędu. Waga ma również funkcję doważania. Daje możliwość przełączania jednostek masy: g, ml, fl. oz.i lb oz. Po ok. 60 sekundach waga wyłącza się automatycznie oszczędzając baterie.

Kolor:
Biało-srebrny

Materiał:
Szkło i tworzywo sztuczne
Stopki: silikon

Wymiary:
Dł. x szer. x wys. ok. 21 x 16 x 2 cm

Wyposażenie:
Z baterią i instrukcją obsługi.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

79574

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-10-20 - 2017-10-24
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.