Schließen
Cyfrowa waga kuchenna
Wyprzedany

Cyfrowa waga kuchenna

59,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Termin dostawy: 2017-01-23 - 2017-01-24
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wyjątkowo płaska
  • Szklana powierzchnia ważenia: higieniczna i odporna na zadrapania

Cyfrowa waga kuchenna

Zawsze, kiedy liczy się dokładność, cyfrowa waga kuchenna o wyjątkowo płaskim kształcie okaże się niezastąpiona. Posiada duży, podświetlany wyświetlacz ciekłokrystaliczny i zapewnia dokładne odmierzanie oferując stopnie ważenia po 1 g od 5 do 5000 g. Ma funkcję doważania i higieniczną i odporną na zadrapania powierzchnię ważenia ze szkła. Antypoślizgowe silikonowe stopki zapewniają stabilność, a zawieszenie do przymocowania na ścianie zapewnia oszczędność miejsca i poręczne przechowywanie urządzenia.
Kolor:
Czarny

Materiał:
Szkło i tworzywo sztuczne

Wymiary:
Dł. x szer. x wys. ok. 21 x 16 x 2 cm

Nośność:
Maks. 5 kg

Wyposażenie:
Z bateriami i instrukcją obsługi

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

75563

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-01-23 - 2017-01-24
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.