Schließen

Cyfrowa waga kuchenna

69,99 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-06-02 - 2017-06-07
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wyjątkowo płaska
  • Szklana powierzchnia ważenia: higieniczna i odporna na zadrapania
  • Z zawieszeniem do przymocowania na ścianie: oszczędność miejsca i poręczne przechowywanie
Ilość:

Cyfrowa waga kuchenna

Waga kuchenna należy do akcesoriów, które w czasie gotowania i pieczenia są w stałym użyciu. Tym ważniejsza jest ich odpowiednia jakość i funkcjonalność.

Wysokogatunkowy design
Wyjątkowo płaska waga kuchenna posiada szklaną powierzchnię ważenia - higieniczną i odporną na zadrapania, która nadaje jej nowoczesnego wyglądu. Nie tylko jednak wygląd decyduje o praktyczności wagi. Dodatkowo można ją dla oszczędności miejsca przymocować na ścianie za pomocą specjalnego uchwytu lub przechowywać w szafce, zawsze gotową do użycia. Antypoślizgowe silikonowe stopki zapewniają wadze stabilność.

Funkcje odmierzania
Dla tych, którzy cenią sobie dokładność, cyfrowa waga kuchenna jest strzałem w dziesiątkę: umożliwia dokładne odmierzanie po 1 g od 5 do 5000 g i posiada duży podświetlany wyświetlacz ciekłokrystaliczny. Oferuje oczywiście również funkcję doważania i możliwość przełączania: g, ml, fl. oz., lb oz.

Kolor:
Czarno-srebrny.

Materiał:
Szkło i tworzywo sztuczne.

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 16 x 2 x 21 cm.

Wskazówka:
W zestawie z baterią.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

65946

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-06-02 - 2017-06-07
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.