Schließen

Ciśnieniomierz nadgarstkowy

99,95 zł

79,99 zł

-19% - Oszczędzasz 19,96 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-01-27 - 2017-01-31
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Ciśnieniomierz nadgarstkowy
  • Z indykatorem wartości do klasyfikacji pomiarów według standardu Światowej Organizacji Zdrowia WHO (wizualna klasyfikacja za pomocą kolorów)
  • Wskazuje zaburzenia rytmu serca
Ilość:

Ciśnieniomierz nadgarstkowy

Łatwa obsługa
Ciśnieniomierz nadgarstkowy umożliwia szybki i łatwy pomiar pulsu. Z mankietem na nadgarstek. W pełni automatyczny pomiar ciśnienia krwi i pulsu.

Z indykatorem wartości do klasyfikacji pomiarów według standardu Światowej Organizacji Zdrowia WHO
Ciśnieniomierz nadgarstkowy z indykatorem wartości do klasyfikacji pomiarów według standardu Światowej Organizacji Zdrowia WHO (wizualna klasyfikacja za pomocą kolorów). Wskazuje zaburzenia rytmu serca. Duży, czytelny wyświetlacz ciekłokrystaliczny.

Wiele funkcji
Ciśnieniomierz nadgarstkowy posiada pamięć pomiaru dla 2 osób: po 120 pomiarów na osobę z wyświetleniem skurczu, rozkurczu, pulsu, daty i godziny. Wskaźnik poziomu baterii i funkcja automatycznego wyłączania.

Wymiary:
Dł. x szer. x wys. ok. 7,5 x 6,5 x 3 cm.
Mankiet pasuje na nadgarstek o obwodzie od 12,5 do 21,5 cm.

Akcesoria:
Z pudełkiem do przechowywania, 2 bateriami AAA i instrukcją obsługi.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

63406

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-01-27 - 2017-01-31
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.