Schließen
Ciepłochronne buty zimowe
Wyprzedany

Ciepłochronne buty zimowe

219,95 zł

149,99 zł

-31% - Oszczędzasz 69,96 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Membrana Helio-Supra gwarantuje suche i ciepłe stopy
  • Wytrzymały materiał wierzchni: odporny na wodę i zabrudzenie
  • Miękka, ciepła wyściółka z polaru

Ciepłochronne buty zimowe

Dla ciepłych i suchych stóp
Doskonałe obuwie na zimowy spacer. Ciepłochronne buty zimowe są wykonane z wytrzymałego materiału wierzchniego, odpornego na wodę i zabrudzenie. Membrana Helio-Supra gwarantuje, że buty są nieprzemakalne, wiatroszczelne i odddychające. Cholewka z obszyciem ze sztucznego futerka, ze sznurkiem ściągającym zakończonym stoperem do regulacji obwodu nie pozwoli, by do wewnątrz dostał się śnieg lub wilgoć. Miękka, ciepła wyściółka z polaru zapewni dodatkową porcję ciepła.

Wytrzymała profilowana podeszwa
Niezniszczalne ciepłochronne buty zimowe są wyposażone w wytrzymałą profilowana podeszwę, która zapewnia optymalna przyczepność podczas chodzenia po mokrej lub śliskiej nawierzchni.

Kolor:
Szaro-czarny.

Materiał:
100% poliuretan.
Materiał wierzchni cholewki 100% poliamid.
Imitacja futra i podszewka 100% poliester.
Podeszwa TPR.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

65824

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.