Schließen
Ciepłochronne buty zimowe

Ciepłochronne buty zimowe

99,95 zł

69,99 zł

-29% - Oszczędzasz 29,96 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-06-29 - 2017-07-03
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Nieprzemakalne, wiatroszczelne i oddychające dzięki zastosowaniu membrany Helio-Supra
  • Miękka, ciepła podszewka z polaru
Ilość:

Ciepłochronne buty zimowe

Ciepłe stopy zimą. Ciepłochronne buty zimowe z miękką, ciepłą podszewką z polaru. Nieprzemakalne, wiatroszczelne i oddychające dzięki zastosowaniu membrany Helio-Supra. Antypoślizgowa profilowana podeszwa. Elementy odblaskowe oraz pole do zapisania nazwiska. Z dodatkową wkładką do wyrównywania wielkości rozmiaru.

Wysokiej jakości wykonanie
Suche i jednocześnie ciepłe stopy dzięki miękko wyściełanej, szczelnej cholewce zapobiegającej wnikaniu wilgoci do środka. Mocno wszyty język.

Łatwe zakładanie i zdejmowanie
Praktyczne zapięcia na rzep oraz element ułatwiający zakładanie. Paseczki z mocowaniem na rzep zapewnią indywidualne dopasowanie, nic nie uciska.

Kolor:
Jagodowy.

Materiał:
Materiał wierzchni PU i poliamid.
Podszewka - 100% poliester.
Podeszwa TR.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

52314

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-06-29 - 2017-07-03
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.