Schließen
Ciepłochronna bielizna funkcyjna
Wyprzedany

Ciepłochronna bielizna funkcyjna

79,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wyjątkowo ciepła dzięki wstawkom z polaru w okolicach nerek
  • Oddychająca i odprowadzająca wilgoć z powierzchni ciała
  • Wstawki z tkaniny COOLMAX® w okolicach pach i na plecach
  • 2-częściowa

Ciepłochronna bielizna funkcyjna

Ta bielizna dokładnie wie, co jest ważne, gdy na zewnątrz jest zimno i wietrznie: bielizna funkcyjna posiada wstawki z tkaniny COOLMAX® w okolicach pach i pleców i jest równie oddychająca, co odprowadzająca wilgoć z powierzchni ciała. Miękko drapana strona wewnętrzna zapewnia izolację cieplną, a zawartość elastanu – swobodę ruchów, doskonałe dopasowanie i odporność na deformacje. Góra z przedłużonymi plecami, spodnie z rozporkiem i wyjątkowo płaskimi szwami.

Lekki stopień aktywności – wysoki stopień ciepła
Bielizna posiada wyjątkowe ciepłochronne właściwości w połączeniu z wysokim odprowadzaniem wilgoci z powierzchni ciała i jest idealna podczas uprawiania dyscyplin sportowych wymagających zróżnicowanej intensywności ruchu, takich jak np. narciarstwo biegowe.

Kolor:
Czarny

Materiał:
97% poliester, 3% elastan (LYCRA®)
Wstawki z dzianiny dziurkowanej: 100% poliester (COOLMAX®)

Wymiary:
Długość tyłu ok. 74 cm
Długość nogawek od wewnętrznej strony nóg ok. 79 cm

Materiał COOLMAX®

Zapewnia stałą temperaturę ciała. Odprowadza wilgoć z powierzchni ciała na zewnątrz tkaniny, gdzie swobodnie wyparowuje. W ten sposób temperatura ciała pozostaje niezmienna nawet przy dużym wysiłku - dzięki czemu nie dochodzi do wychłodzenia organizmu.

Pielęgnacja

Suszenie

Nie suszyć w suszarce ani w suszarce bębnowej

Pranie

Prać w programie do prania delikatnego w maksymalnej temperaturze 40°C

Wybielanie

Nie stosować wybielaczy

Pranie chemiczne

Nie prać na sucho

Prasowanie

Nie prasować

Wskazówki:
Nie stosować płynu do zmiękczania tkanin
Prać z podobnymi kolorami

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73392

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.