Schließen

Chronograf ze stali nierdzewnej z wymienną bransoletą

299,99 zł

 • Dostępność: W magazynie
 • Termin dostawy: 2017-09-26 - 2017-09-29
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Z bransoletą ze stali nierdzewnej i skórzanym paskiem na wymianę
 • Funkcja stopera z odliczaniem sekund i minut
 • Datownik i wskazywanie w trybie 24-godzinnym
 • Luminescencyjna wskazówka godzinowa i minutowa
 • Wodoszczelność do 10 bar
 • Z narzędziem do skracania bransolety
Ilość:

Chronograf ze stali nierdzewnej z wymienną bransoletą

Męska klasyka, zawsze na czasie. Wysokiej jakości chronograf ze stali nierdzewnej o wodoszczelności do 10 barów posiada niezawodny mechanizm kwarcowy, datownik, 24-godzinny tryb wskazywania czasu i funkcję stopera z odliczaniem sekund i minut. Szybka jest wykonana z odpornego na zadrapania szkła mineralnego. Luminescencyjna wskazówka godzinowa i minutowa pozwala odczytywać czas nawet w ciemności.

1 zegarek - 2 stylizacje
Indywidualny wygląd: ten chronograf może być noszony z bransoletą z e skóry garbowanej bezchromowo lub ze stali nierdzewnej. Dzięki praktycznemu mechanizmowi wymiany, bransoletę można zmienić szybko i łatwo.

Bransoleta ze stali nierdzewnej z możliwością skrócenia
Bransoletę ze stali nierdzewnej można indywidualnie dopasować korzystają z dołączonego narzędzia do skracania poprzez odłączenie poszczególnych segmentów. Bransoleta posiada składane zapięcie zabezpieczające.

Kolor:
Bransoleta ze stali nierdzewnej srebrna
Bransoleta skórzana ciemnobrązowa
Cyferblat granatowy

Materiał:
Stal nierdzewna i szkło mineralne
Bransoleta z garbowanej bezchromowo skóry i bransoleta ze stali nierdzewnej

Wymiary:
Długość całkowita ok. 23 cm
Ø koperty ok. 42 mm
Szerokość taśmy każda ok. 20 mm

ŁAGODNOŚĆ DLA CZŁ‎OWIEKA I ŚRODOWISKA

Skóra jest materiałem o szczególnie wysokiej jakości i wytrzymałości. Możesz długo cieszyć się produktem. Ponadto nasze produkty ze skóry są garbowane bez użycia chromu. To pozwala z jednej strony zmniejszyć obciążenie środowiska chromem, a z drugiej ogranicza zagrożenia dla zdrowia ludzi pracujących przy produkcji i dla Twojego zdrowia, u Ciebie w domu.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Informacja dotycząca jakości

Nasza galanteria skórzana wykonana jest z najwyższej jakości skóry naturalnej. Naturalna różnorodność faktury powierzchni sprawia, że każdy produkt skórzany jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73705

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-09-26 - 2017-09-29
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.