Schließen
Chronograf ze stali nierdzewnej
Wyprzedany

Chronograf ze stali nierdzewnej

259,00 zł

179,95 zł

Oszczędzasz 79,05 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • skaźnik 24-godzinny

Chronograf ze stali nierdzewnej

1 zegarek - 2 różne style: bransoleta ze skóry - łatwo ją zmienić. Mechanizm kwarcowy. Z odczytem godziny, minuty, sekundy i daty. Funkcja stopera z odliczaniem sekund i minut oraz wskaźnik 24-godzinny. Luminescencyjne wskazówki i oznaczenia godzin. Wodoodporność 10 barów. Odporne na zadrapania szkło mineralne. Bransoleta ze stali nierdzewnej o matowo-połyskującym efekcie. Z baterią i narzędziem do skracania bransolety stalowej.
Kolor:
luneta w kolorach stalowych na wysoki połysk.

Koperta ok. Ø 42 mm, wysokość ok. 13,5 mm.
Szerokość bransolety ok. 20 mm.
Długość całkowita ok. 23 cm.

Skóra

Wysokogatunkowa skóra - dzięki niej produkty zyskują wyjtkowy charakter.

Informacja dotycząca jakości

Nasza galanteria skórzana wykonana jest z najwyższej jakości skóry naturalnej. Naturalna różnorodność faktury powierzchni sprawia, że każdy produkt skórzany jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

46628

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.