Produkty
Produkty tydzień roku13 2011
Chronograf Lufthansa

Chronograf Lufthansa

Datownik. Koperta, grawerowana koronka z logo Lufthansa, przycisk i zapięcie klamrowe wykonane ze stali nierdzewnej 316 L. Wysokiej jakości szkło mineralne. Srebrne cyfry na białej tarczy. Skórzana bransoleta z wytłaczanym wzorem krokodyla. Szwajcarski mechanizm Ronda 5030D. Żywotność baterii ok. 54 miesięcy. Wodoszczelność 5 barów.


 
Zapisz się na Newsletter Tchibo!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Polityki prywatności i plików cookie