Schließen
Cafissimo TUTTOCAFFÈ
Wyprzedany

Cafissimo TUTTOCAFFÈ Bianco

399,00 zł

 • Dostępność: Produkt wykupiony
 • Termin dostawy: 2017-06-01 - 2017-06-07
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Doskonały smak espresso, caffè crema, kawy klasycznej
 • Zintegrowany pojemnik na zużyte kapsułki do wygodnego i niebrudzącego usuwania kapsułek
Kolor:
 

Abyśmy mogli poinformować Cię o dostępności produktu musisz się najpierw zalogować albo zarejestrować w systemie.

Zaloguj się albo zarejestruj się teraz.

Cafissimo TUTTOCAFFÈ Bianco

Wyjątkowy system 3-stopni ciśnienia pozwala przygotować espresso, caffè crema, kawę klasyczną za naciśnięciem jednego przycisku. W ten sposób kawa może w pełni rozwinąć swój niepowtarzalny aromat. Dzięki zintegrowanego pojemnikowi na zużyte kapsułki można wygodnie przygotować kilka filiżanek, jedna po drugiej. Rozkoszny smak kawy i wyjątkowa różnorodność.

Zalety Cafissimo TUTTOCAFFÈ:

 • 3 stopnie parzenia dla doskonałego smaku espresso, caffè crema, kawy klasycznej
 • Wyjmowany zbiornik na wodę (ok. 0,7 l)
 • Zintegrowany pojemnik na zużyte kapsułki
 • Dowolnie programowana ilość napoju
 • Przestawiana i wyjmowana tacka ociekowa
 • Zintegrowane wskazanie odkamieniania
 • Energooszczędny poprzez przycisk On-/ Off
 • Automatyczne wyłączenie po upływie ok. 9 minut
 • 40 miesięcy gwarancji
 • Dostępny w 3 kolorach
 • Wymiary: ok. szer. 15 x gł. 36 x wys. 26,5 cm
 • Ok. 4 kg

Opatentowany trzystopniowy system parzenia

Trzy przyciski, trzy poziomy parzenia – dla doskonałego espresso, caffè crema i kawy filtrowanej: dzięki opatentowanemu trzystopniowemu systemowi parzenia, każda kawa jest przygotowywana pod optymalnym ciśnieniem: niskim dla kawy filtrowanej, średnim dla caffè crema i wysokim dla espresso. Na życzenie Cafissimo TUTTOCAFFÈ przygotowuje ponadto doskonałą herbatę.

Energooszczędność Cafissimo TUTTOCAFFÈ

Kawy z naszego sortymentu kapsułek Cafissimo pochodzą w 100% z certyfikowanych zrównoważonych upraw. W kwestii zrównoważonej produkcji stawiamy wysokie wymagania nie tylko naszym kawom, ale również ekspresom. W ten sposób w procesie produkcji zwracamy uwagę na to, by pozostać w zgodzie ze środowiskiem oraz by optymalizować wydajność energetyczną naszych urządzeń.
Ze względu na swoją funkcję automatycznego wyłączania po ok. 9 minutach braku aktywności, Cafussimo TUTTOCAFFÈ zostało ocenione jako najlepszy produkt ekologiczny w ramach kampanii Eco Top Ten Instututu Ekologii. W ten sposób Cafissimo TUTTOCAFFÈ zapewnia rozkoszowanie się kawą za naciśnięciem guzika w wyjątkowo energooszczędny sposób.

Mocna drużyna: Tchibo i Saeco

Jasny i nowoczesny wygląd tego ekspresu Cafissimo został zaprojektowany wspólnie przez Tchibo i Saeco, wiodącego włoskiego producenta wysokogatunkowych ekspresów do kawy. Ten ekspres Cafissimo doskonale łączy wieloletnie doświadczenie i pasję eksperta do spraw kawy Tchibo z zaawansowanymi kompetencjami technicznymi i wyczuciem włoskiego stylu Saeco.

Doskonały smak, aromat i wyjątkowa różnorodność

Rozkoszuj się doskonałą caffè crema, kawą filtrowaną, espresso i herbatą. 15 różnych rodzajów kawy, 4 limitowane edycje Grand Classé rocznie i 4 doskonałe gatunki herbat zapewniają wyjątkową różnorodność. Szczelnie zamknięte kapsułki nieprzepuszczające powietrza zapewniają maksymalną świeżość i najlepszy aromat.

Cafissimo. Wszystkie kawy i herbaty ze zrównoważonych upraw

Do produkcji naszych kapsułek Cafissimo wykorzystujemy wyłącznie kawy i herbaty pochodzące ze zrównoważonych upraw. W ten sposób za naciśnięciem guzika możesz nie tylko cieszyć się najlepszą jakością, ale również przyczynić się do ochrony środowiska i poprawy warunków życia plantatorów.

Wspólnie z naszymi partnerami pomagamy wspierać ekologiczne i przyjazne człowiekowi metody upraw, chronić klimat i zachować nienaruszone środowisko życia. Tylko w ten sposób możemy zapewnić najlepszą jakość herbaty i kawy – dziś i jutro.

Zmierzamy w dobrym kierunku – przyłącz się do nas.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

48865

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-06-01 - 2017-06-07
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.