Schließen
Buty zimowe
Wyprzedany

Buty zimowe

259,00 zł

199,00 zł

Oszczędzasz 60,00 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Cholewka wyściełana wewnątrz
  • Lekko profilowana podeszwa
  • Miękka, ciepła podszewka

Buty zimowe

Z bydlęcej skóry nubukowej nasączonej olejem z efektem pull-up. Cholewka wyściełana wewnątrz. Lekko profilowana podeszwa stylizowana na podeszwę butów żeglarskich. Miękka, ciepła podszewka.

Szczegóły

Skóra o efekcie pull up:

Skóra o efekcie pull up to miękka bydlęca skóra nubukowa o lekko natłuszczonej powierzchni. W ten sposób widoczne są ślady użytkowania wynikające z zaginania i rozciągania. Nadaje to butom indywidualny charakter. Lekkie zadrapania i rysy można usunąć poprzez delikatne polerowanie ściereczką. Polecane jest nakładanie specjalnego środka do natłuszczania skóry.

Materiał:

materiał wierzchni i cholewka (wnętrze) ze skory bydlęcej, obszycie i wierzch języka ze skóry welurowej, podszewka - 100% poliester.

Kolor:

ciemnobrązowy.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

43253

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.