Schließen
Budzik z rakietą
Wyprzedany

Budzik z rakietą

79,95 zł

59,00 zł

Oszczędzasz 20,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z chwilą rozlegnięcia się alarmu rakieta zaczyna unosić się w powietrze.
  • Możliwość nastawienia także normalnego sygnału budzenia bez funkcji rakiety.

Budzik z rakietą

Budzi autentycznym odliczaniem startu, światłami startowymi, alarmem w rakiecie i jej wystrzeleniem. Z chwilą rozlegnięcia się alarmu rakieta zaczyna unosić się w powietrze. Wyłączenie sygnału alarmowego poprzez nałożenie rakiety na stację bazową. Możliwość nastawienia także normalnego sygnału budzenia bez funkcji rakiety. Przycisk try-me do aktywacji odliczania i rakiety. Funkcja drzemki snooze. Podświetlany wyświetlacz ciekłokrystaliczny. Wytrzymałe tworzywo sztuczne. Z instrukcją obsługi, 1 baterią LR44 i 4 bateriami LR05.
Cena zawiera koszt gospodarowania odpadami (KGO) w wys. 0,05 zł.

Kolor: biały.

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. bazy ok. 15 x 7 x 12 cm.
Długość rakiety ok. 18 cm.
Wysokość lotu ok. 20 cm.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

37363

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.