Schließen
Budzik sterowany sygnałem radiowym
Wyprzedany

Budzik sterowany sygnałem radiowym

59,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Automatyczne ustawianie zegara oraz automatyczne przestawianie
  • na czas letni i zimowy.
  • Tarcza z możliwością podświetlenia.
  • Funkcja drzemki snooze i wzrastający ton alarmu crescendo.
  • Fluorescencyjne wskazówki.

Budzik sterowany sygnałem radiowym

Łatwość obsługi - czytelne wskazanie czasu
Ten budzik ma czytelny, podświetlany cyferblat z fluorescencyjnymi wskazówkami. Ustawianie i przestawianie czasu następuje automatycznie. Obudowa stylizowana na drewno kryje analogowy mechanizm kwarcowy.

Idealny dla śpiochów. Ma funkcję snooze. Wzrastający ton alarmu crescendo może zostać wyłączony.

Wymiary:
Ø ok. 9 cm.

Akcesoria:
z baterią.

Precyzja dzięki starowaniu sygnałem radiowym

Mechanizm zegarowy umieszczony w tym budziku sterowanym sygnałem radiowym jest obsługiwany przez cezowo-atomowy zegar w Brunszwiku, który mierzy czas najdokładniej na świecie. Jego wahania wynoszą zaledwie jedną sekundę na 30 mln lat. Dokładna godzina jest wysyłana za pomocą sygnału radiowego w równych odstępach czasu i może być odbierany w promieniu 1 500 km.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

61840

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.