Schließen
Budzik solarny sterowany sygnałem radiowym
Wyprzedany

Budzik solarny sterowany sygnałem radiowym

59,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Automatyczne ustawianie zegara i automatyczne przestawianie na czas letni i zimowy Funkcja drzemki snooze
  • Tarcza z możliwością podświetlenia
  • Cichy napęd kwarcowy
  • Wzrastający ton alarmu crescendo

Budzik solarny sterowany sygnałem radiowym

Budzi energią słoneczną
Dla tych, których o poranku nie obudzi promień słońca na twarzy, budzik solarny może być doskonałą alternatywą. Budzik jest wyposażony w funkcję drzemki, dzięki czemu doskonale nadaje się również dla śpiochów. Istnieje również możliwość ustawienia narastającego tonu alarmu. Budzik jest zasilany poprzez zintegrowany panel solarny. Nawet kiedy nie świeci słońce, budzik działa niezawodnie: nocą zasilanie przejmuje zintegrowany akumulator.

Budzik z funkcjonalnymi detalami
Budzik sterowany sygnałem radiowym posiada czytelną tarczę, która dzięki możliwości podświetlenia, pozwala na sprawdzenie godziny nawet nocy.Obudowa zawiera cichy napęd kwarcowy. Ustawianie zegara i przestawianie na czas letni i zimowy odbywa się automatycznie.

Kolor:
Obudowa i tarcza czarny.

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 8 x 9 x 3,5 cm

Wyposażenie:
W zestawie z instrukcją obsługi.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

66209

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.