Schließen
Budzik cyfrowy sterowany sygnałem radiowym
Wyprzedany

Budzik cyfrowy sterowany sygnałem radiowym

59,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z automatycznym czujnikiem światła – w ciemności wyświetlacz zostaje automatycznie przytłumiony
  • Automatyczne ustawianie zegara i automatyczne przestawianie na czas letni i zimowy
  • Przycisk z funkcją drzemki snooze i funkcją powtarzania budzenia

Budzik cyfrowy sterowany sygnałem radiowym

Doskonały budzik dla wszystkich, którzy lubią rano dłużej zostać w łóżku. Ten cyfrowy budzik sterowany sygnałem radiowym, dzięki funkcji drzemki snooze i funkcji powtarzania budzenia, budzi wyjątkowo delikatnie. O to, by nie pozwolić sobie na zbyt długą drzemkę zadba wzrastająca głośność alarmu, którą można indywidualnie ustawić.

Sprytne funkcje
Budzik cyfrowy sterowany sygnałem radiowym posiada wyświetlacz ciekłokrystaliczny z możliwością podświetlenia z automatycznym czujnikiem światła – w ciemności wyświetlacz zostaje automatycznie przytłumiony . Wyświetlacz wskazuje czas, dzień tygodnia, czas budzenia oraz posiada możliwość przełączenia na wskazanie temperatury wewnętrznej. Ustawianie zegara i przestawianie na czas letni i zimowy następują automatycznie.

Kolor:
Biały.

Materiał:
Obudowa z tworzywa sztucznego.

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. ok. 13 x 6 x 5 cm.
Wyświetlacz ok. 9,5 x 3,5 cm.

Wskazówka:
Z instrukcją obsługi i bateriami.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

67403

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.