Schließen
Budzik BB-8™
Wyprzedany

Budzik BB-8™

129,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Cyfrowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny ze wskaźnikiem 24-godzinnym
  • Budzi oryginalnym dźwiękiem BB-8™
  • Funkcja drzemki snooze
  • Wyświetlacz czasu

Budzik BB-8™

Który z fanów Star Wars nie chce być budzony przez droida? Ten budzik sprawi, że stanie się to możliwe każdego ranka. Budzi oryginalnym dźwiękiem BB 8™. Budzik Star Wars został wyposażony w funkcję drzemki snooze, a w związku z tym jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla śpiochów. Wyświetlacz czasu i podświetlenie tła świecą się w pomarańczowym kolorze. Budzik ma funkcję ustawienia godziny, minuty budzenia oraz włącznik/wyłącznik funkcji budzenia oraz cyfrowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny ze wskaźnikiem 24-godzinnym.

Kolor:

Biało-pomarańczowy

Wymiary:

Szer. x wys. x gł. ok. 13 x 15 x 7 cm

Akcesoria:

Z 2 bateriami i instrukcją obsługi

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

75601

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.