Schließen
Brytfanna
Wyprzedany

Brytfanna

69,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Strona wewnętrzna z wysokiej jakości nieprzywierającej powłoki GREBLONR C2+: zmniejsza przypalanie i przywieranie potraw, ułatwia czyszczenie
  • Do przyrządzania pieczeni, zapiekanek itp.
  • Nadaje się do mycia w zmywarce

Brytfanna

Do atmosfery Świąt należy na pewno piękny aromat pieczeni rozpływający się po całym domu. Ta brytfanna sprawi, że ten zapach będzie zapowiedzią naprawdę doskonałego dania.

Uniwersalne zastosowanie
Brytfanna z wysokiej jakości stali nierdzewnej jest pokrywa po wewnętrznej stronie wysokiej jakości nieprzywierającą powłoką GREBLONR C2+, która zmniejsza przypalanie i przywieranie potraw oraz ułatwia czyszczenie. Antypoślizgowa struktura
dna wewnątrz brytfanny sprawia, że potrawy nie przemieszczają się i można je łatwo wyjąć. Brytfanna posiada dwa praktyczne dzióbki i boczne uchwyty ułatwiające napełnianie i wyjmowanie potraw oraz wylewanie płynów. Nadaje się do mycia w zmywarce i jest odporna na działanie wysokich temperatur do 230 °C.

Kolor:
Czarny

Wymiary:
Szer. x wys. x gł. z uchwytami ok. 26 x 7 x 38 cm

Wskazówka:
Nie nadaje się do użytku na płytach grzewczych, indukcyjnych i płytach ceramicznych

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

75470

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.