Schließen
Bluzka z rękawami o długości 3/4
Wyprzedany

Bluzka z rękawami o długości 3/4

69,95 zł

49,99 zł

-28% - Oszczędzasz 19,96 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z efektownej przędzy fantazyjnej
  • Kieszeń na piersi z obszyciem z cekinów
  • Wyjątkowy efekt vintage dzięki specjalnemu procesowi farbowania i sprania
  • Czysta bawełna przyjazna dla skóry
  • Fason: normalny

Bluzka z rękawami o długości 3/4

Wysoki komfort noszenia dzięki czystej bawełnie
Bluzka z wyjątkowo wieloma detalami. Różnorodne możliwości łączenia. Bluzka z miękkiej, efektownej przędzy fantazyjnej z bawełny zachwyca wyjątkowym efektem vintage osiągniętym dzięki specjalnemu procesowi farbowania i sprania. Dodatkową atrakcję tej bluzki z okrągłym wycięciem pod szyją i rękawami o długości 3/4 stanowi kieszeń na piersi z obszyciem z cekinów.

Kolor:
Piaskowy

Materiał:
100% bawełna

Wymiary:
Długość całkowita ok. 67 cm

Informacja o produkcie

Przędza fantazyjna
Dzięki specjalnemu procesowi podczas tkania powstają nieregularne pogrubienia w przędzy, które nadają tekstyliom wyrazistą strukturę.

Odzież o wyjątkowym charakterze
Ta część garderoby to prawdziwy unikat. Dzięki specjalnemu procesowi farbowania i sprania w barwie koszulki występują nieregularności. To zamierzony modny efekt, nadający odzieży indywidualny charakter.

Pielęgnacja

Ta część garderoby to prawdziwy unikat. Dzięki specjalnemu procesowi farbowania i sprania w barwie koszulki występują nieregularności. To zamierzony modny efekt, nadający odzieży indywidualny charakter.

Wskazówki:
Prać w proszku do prania tkanin delikatnych
Stosować woreczki do prania
Prać i prasować na lewej stronie
Nie prasować kieszeni na piersi

Pielęgnacja

Wskazówki:
Prać w proszku do prania tkanin delikatnych
Stosować woreczki do prania
Prać i prasować na lewej stronie
Nie prasować kieszeni na piersi

Cotton made in Africa

Tchibo wspiera Cotton made in Africa (CmiA) - inicjatywę fundacji Aid by Trade. Ma ona na celu zwiększenie plonów ze zbiorów bawełny oraz możliwości zbytu surowców poprzez stosowanie zrównoważonych i wydajnych metod upraw. Dzięki temu możliwa będzie poprawa warunków życia afrykańskich rolników i ich rodzin.
Kupując produkty posiadające logo CmiA mogą Państwo aktywnie uczestniczyć w poprawie warunków życia i pracy drobnych rolników oraz ich rodzin mieszkających w krajach, w których uprawiana jest bawełna.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

70333

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.