Schließen
Blender
Wyprzedany

Blender

129,99 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • 3 pojemniki do miksowania w 2 wielkościach, z przykrywkami do transportu: pojemność 1x ok. 300 i 2x ok. 590 ml
  • Nadaje się z funkcją puls do krótkotrwałego dodatkowego zwiększania mocy
  • Pojemniki do miksowania, pokrywki do transportu i nasadka miksująca
  • 8-częściowy

Blender

Samodzielne przygotowywanie zdrowych smoothies
Czerwone, żółte lub zielone smoothies - to urządzenie pozwoli w mgnieniu oka samodzielnie przygotować pyszne napoje witaminowe z owoców i warzyw.
Blender o mocy 250 W ma funkcję pulsacyjną do krótkotrwałego dodatkowego zwiększania mocy i nadaje się również do kruszenia lodu.

Bez konieczności przelewania: pojemniki do miksowania i kubki do picia w jednym
Blender ma dwa duże pojemniki do miksowania i jeden mały pojemnik do miksowania, które dzięki przykrywkom do transportu łatwo zmienią się w kubki na drogę. W tym celu po miksowaniu wystarczy po prostu zdjąć z urządzenia nasadkę do miksowania razem z kubkiem, rozkręcić i nałożyć przykrywkę. Zamykany otwór do picia i zamknięcie bezpieczeństwa sprawią, że zawartość się nie wyleje podczas transportu.

Blender z praktycznymi detalami
Pojemniki do miksowania są zaopatrzone w podziałkę celem odmierzania składników. Antypoślizgowe stopki i zwijacz przewodu umieszczony w spodzie zapobiega plątaniu przewodu. Kubki na drogę i nasadka miksująca nadają się do mycia w zmywarce.

Kolor:
Biało-niebieski

Materiał:
Tworzywo sztuczne

Wymiary:
Wysokość bazy ok. 15 cm, Ø na górze ok. 9,5 cm , Ø na dole ok. 12,5 cm
Mały kubek z przykrywką wysokość ok. 15 cm, Ø ok. 8 cm
Duże kubki z przykrywką wysokość każdego ok. 23,5 cm, Ø każdego ok. 8 cm
Długość przewodu ok. 1 m

Pojemność:
3 pojemniki do miksowania: 1 x ok. 300 i 2 x ok. 590 ml

Moc:
250 W

Wyposażenie:
Z instrukcją obsługi

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

77414

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.