Schließen
Blender
Wyprzedany

Blender

99,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Zdejmowana końcówka do przecierania ze stali nierdzewnej 18/10
  • 2 stopnie prędkości
  • Z pojemnikiem do miksowania z podziałką - pokrywki można również używać jako antypoślizgowej podkładki

Blender

To urządzenie sprawi, że prace kuchenne staną się prawdziwą przyjemnością! Blender posiada wyjątkowo długie ramię miksujące ze stali nierdzewnej i jest doskonałym narzędziem do codziennych zadań kuchennych. Dzięki dwóm stopniom prędkości, jednym ruchem ręki wyczaruje zdrowe dania.

Praktyczna obsługa
Należący do zestawu pojemnik do miksowania posiada praktyczna podziałkę do maks. 700 ml, która jest pomocna przy dozowaniu składników. Pokrywki można również używać jako antypoślizgowej podkładki podczas miksowania. Dzięki oczku do zawieszenia, blender można w praktyczny sposób przechowywać zawsze pod ręką.

Łatwe czyszczenie
Końcówka do przecierania ze stali nierdzewnej 18/10 jest zdejmowana, dzięki czemu można ją łatwo umyć w zmywarce, podobnie z reszta jak pojemnik do miksowania.

Kolor:
Biały.

Materiał:
Końcówka do przecierania ze stali nierdzewnej 18/10.
Pojemnik do miksowania tworzywo sztuczne.

Wymiary:
Wysokość ok. 39 cm.
Ø ok. 6,5 cm.
Długość przewodu ok. 1,7 m.

Pojemność;
Maks. 700 ml.

Moc:
400 W.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

67203

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.