Produkty
Produkty tydzień roku9 2014
Biurko

Biurko

Duża powierzchnia robocza. Dodatkowe miejsce do przechowywania dzięki licznym szafkom. Boczny regał z 6 wkładanymi półkami – miejsce na ok. 7 segregatorów. Z przegródką na czasopisma i nakładkami chroniącymi podłoże. Korpus z płyty wiórowej, pokryty powłoką z żywicy melaminowej. Z materiałami do montażu. Kolor: biały.


 
Zapisz się na Newsletter Tchibo!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Tchibo Warszawa Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Fabryczna 5 na podany przeze mnie adres e-mail Newslettera Tchibo, informującego o aktualnych ofertach Tchibo Warszawa Sp. z o. o. i innych spółek z grupy Tchibo, a także innego rodzaju informacji handlowej dotyczącej spółek z grupy Tchibo.
Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przez mnie dobrowolnie.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, iż w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej Tchibo poprzez odpowiedni link znajdujący się na końcu Newslettera Tchibo. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi Polityki prywatności i plików cookie