Schließen
Bielizna sportowa "Seamless"
Wyprzedany

Bielizna sportowa "Seamless"

59,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Z zawartością włókna funkcyjnego NILIT® Innergy – zapewnia więcej energii i witalności. Oddychająca i odprowadzająca wilgoć z powierzchni ciała.
  • Bez przeszkadzających szwów bocznych.

Bielizna sportowa "Seamless"

Komfort przede wszystkim! Różne strefy dzianiny połączone ze sobą bezszwowo. Z zawartością włókna funkcyjnego NILIT® Innergy – zapewnia więcej energii i witalności. Bez przeszkadzających szwów bocznych. Doskonałe dopasowanie i optymalna swoboda ruchów. Wstawki z dzianiny dziurkowanej zapewniają optymalne środowisko dla ciała. Dwuczęściowa bielizna funkcyjna ma wyjątkowo płaskie szwy.

Kolor:
czarny.

Materiał:
95% poliamid, 5% elastan.

Włókno funkcyjne NILIT® Innergy


Dodatkowe mineralne substancje włókna zamieniają emitowane przez ciało ciepło w promienie na podczerwień. Na skutek tego uczucie ciepła powstałe podczas sportowych aktywności działa pobudzająco i sprawia uczucie podwyższonego poziomu energii. Właściwości te zostają zachowane również po praniach. Włókno funkcyjne jest miękkie, łatwe do pielęgnacji i posiada naturalne właściwości przeciwbakteryjne.

Functional Seamless

Functional Seamless
Wykonane bez bocznych szwów ubrania szyte na najnowocześniejszych maszynach z jednego kawałka materiału. W ten sposób można połączyć właściwości dzianiny tworzącej optymalny klimat dla ciała z elastycznością. Miejsca ucisku i tarcia zostają wyeliminowane – wyjątkowy komfort noszenia i idealne dopasowanie.

Pielęgnacja

Wybielanie

Nie stosować wybielaczy

Suszenie

Nie suszyć w suszarce ani w suszarce bębnowej

Prasowanie

Nie prasować

Pranie chemiczne

Nie prać na sucho

Pranie

Prać w programie do prania delikatnego w maksymalnej temperaturze 40°C

Wskazówki dotyczące pielęgnacji
Prać w proszku do tkanin delikatnych
Nie stosować płynu do płukania

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

61081

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.