Schließen
Bidon »Potwór«
Wyprzedany

Bidon »Potwór«

29,95 zł

  • Dostępność: Produkt wykupiony
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Szczelna zakrętka i szczelny otwór do picia
  • Z bezszwowo tłoczonego aluminium – lekki i stabilny
  • Dostosowana do obsługi przez dzieci pokrywka z tworzywa sztucznego – odporna na uderzenia
  • Zbadany pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
  • Z polem do zapisania imienia

Bidon »Potwór«

Kolorowy sposób na ugaszenie pragnienia w szkole i w czasie wolnym. Potwornie fajny bidon jest szczelny i łatwy do czyszczenia. Zakrętka i otwór do picia nie pozwolą wyciec ani jednej kropli. Wykonany z bezszwowo tłoczonego aluminium – lekki i stabilny. Dostosowana do obsługi przez dzieci pokrywka z tworzywa sztucznego jest odporna na uderzenia.

Bidon z polem do zapisania nazwiska
Pole do zapisania nazwiska można opisać standardowymi pisakami do folii lub innymi niezmywalnymi pisakami.

Kolor:
Różne kolory

Materiał:
Bezszwowo tłoczone aluminium
Pokrywka z tworzywa sztucznego

Pojemność:
Ok. 0,6 l

Wyposażenie:
Z instrukcją obsługi

Wskazówki:
Ważne informacje: nie napełniać płynami w procesie fermentacji, gorącymi napojami o temperaturze powyżej 40°C, alkoholem i płynami żrącymi. Napełniony bidon chronić przed bezpośrednim nasłonecznieniem oraz przed silnym przegrzaniem. Nie wstawiać do zamrażarki ani do mikrofali. Myć ręcznie. Bidon nie zmienia smaków produktów spożywczych. W przypadku napojów gazowanych może powstać ciśnienie, które doprowadzi do wycieku zawartości. Postępować zgodnie z instrukcją obsługi i czyszczenia

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

71058

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.