Schließen

Bar ogrodowy z 2 hokerami

1 699,00 zł

1 349,00 zł

-20% - Oszczędzasz 350,00 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-09-29 - 2017-10-05
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Wysokiej jakości drewno akacjowe, posiadające certyfikat FSC® 100%
  • Nasączony wstępnie olejem - trwały i odporny na działanie czynników atmosferycznych
  • Stopki o regulowanej wysokości - dla bezpiecznego postawienia na każdym podłożu
Ilość:

Bar ogrodowy z 2 hokerami

Bar ogrodowy z praktycznymi detalami
Ten bar ogrodowy stanowi centralny ośrodek każdej imprezy ogrodowej. Oba zewnętrzne elementy baru można złożyć do środka, każdy z nich posiada po dwie półki z miejscem na odłożenie butelek. W stanie rozłożonym elementy zewnętrzne blokuje się za pomocą rozkładanej półki. Dzięki temu bar po rozłożeniu posiada sześć półek. Stopki o regulowanej wysokości dla bezpiecznego postawienia na każdym podłożu. Praktyczny zestaw mebli ogrodowych w komplecie z dwoma hokerami barowymi.

Akcja odporna na działanie czynników atmosferycznych
Bar ogrodowy wykonany jest z wysokiej jakości drewna akacjowego posiadającego certyfikat FSC® 100%, wstępnie olejowanego, a dzięki temu trwałego i odpornego na działanie promieniu UV oraz czynników atmosferycznych.

Materiał:
Wstępnie olejowane drewno akacjowe posiadające certyfikat FSC® 100%

Wymiary:
Bar rozłożony: szer. x wys. x gł. ok. 166 x 110 x 46 cm
Bar złożony: szerokość ok. 86 cm
Hoker szer. x wys. x gł. każdego ok. 42 x 82 x 43 cm

Ciężar:
Ok. 43 kg

Wyposażenie:
Z materiałami montażowymi i instrukcją montażu

Wskazówki:
Dostawa w 2 paczkach
Bez dekoracji

DOBRZE ZROBIONE

Nowe logo Tchibo DOBRZE ZROBIONE wskazuje produkty, które w całości lub częściowo powstają w wyniku zrównoważonej produkcji. W ten sposób wspólnie robimy kolejny krok w stronę odpowiedzialnego świata.

Drewno akacjowe

Dzięki swej wytrzymałości, giętkości i wysokiej odporności na działanie czynników atmosferycznych drewno akacjowe doskonale nadaje się do produkcji mebli stosowanych na zewnątrz. Elegancki kolor i indywidualny mazerunek sprawiają, że każdy mebel to prawdziwa perełka.

Drewno z certyfikatem FSC®

Lasów nie da się zastąpić. Mają wpływ na klimat i tworzą ochronną przestrzeń dla zwierząt i ludzi. By je zachować, nasze produkty z drewna z certyfikatem FSC® są DOBRZE ZROBIONE.

Surowe wytyczne rady FSC® (Forest Stewardship Council®) gwarantują odpowiedzialną gospodarkę leśną – od drzewa do gotowego produktu.
Możesz być pewien, że w ten sposób chroniona jest biologiczna różnorodność lasów. Ochroną objęte są również prawa i bezpieczne warunki pracy robotników leśnych. Tak właśnie wygląda zrównoważony rozwój.

Jakość

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

70857

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-09-29 - 2017-10-05
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.