Schließen
Automatyczny zegarek na rękę
Wyprzedany

Automatyczny zegarek na rękę

529,00 zł

 • Dostępność: Produkt wykupiony
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Masywna bransoleta ze stali nierdzewnej z zapięciem zabezpieczającym
 • Datownik z nakładaną lupą
 • Obrotowa luneta
 • Wskazówka godzinowa i minutowa oraz oznaczenia godzin z luminescencyjną wstawką
 • Wodoszczelność do 10 bar
 • Z narzędziem do skracania bransolety

Automatyczny zegarek na rękę

Zegarek na rękę z mechanizmem automatycznym
Zawsze gotowy do pracy: ten męski zegarek chodzi bez baterii dzięki swojemu automatycznemu mechanizmowi. Posiada datownik z nakładaną lupą, obrotową lunetę oraz wykazuje wodoszczelność do 10 barów. Koperta, odkręcane dno i bransoleta zostały wykonane ze stali nierdzewnej, a szybka ze szkła mineralnego. Wskazówka godzinowa i minutowa oraz oznaczenia godzin posiadają luminescencyjną wstawkę dzięki czemu można odczytać godzinę nawet w ciemności. Masywna bransoleta ze stali nierdzewnej posiada zabezpieczające zapięcie.

Kolor:
Bransoleta ze stali nierdzewnej srebrna
Tarcza czarna

Materiał:
Koperta i odkręcane dno ze stali nierdzewnej
Szkło mineralne
Bransoleta ze stali nierdzewnej

Wymiary:
Długość całkowita ok. 23 cm
Ø koperty ok. 40,5 mm
Szerokość taśmy ok. 22 mm

Mechanizm automatyczny

Zegarek automatyczny jest zegarkiem mechanicznym, który nie potrzebuje baterii i nakręca się samoczynnie podczas noszenia. Ruchy ramienia są przenoszone na rotor, który małymi skokami naciąga sprężynę. Rezerwa chodu zapewnia, że zegar może chodzić wiele godzin nawet wówczas, kiedy nie jest noszony. Zaleca się dodatkowe regularne ręczne nakręcanie zegarka.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

73813

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.