Schließen

Automatyczny zegarek na rękę

529,00 zł

339,99 zł

-35% - Oszczędzasz 189,01 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-08-01 - 2017-08-03
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Koperta złocona metodą IPG
  • Wodoszczelność 5 barów
Ilość:

Automatyczny zegarek na rękę

Idealny zegarek pełen klasy i stylu: ten zegarek na rękę posiada kopertę złoconą metodą IPG oraz srebrzystą tarczę o specjalnym szlifie, a także skórzany pasek, datownik oraz tarczę i wskazówki z luminescencyjnymi wstawkami. Spód ze szklaną wstawką umożliwia wgląd w precyzyjny, automatyczny mechanizm zegarka.

Kolor:
Tarcza srebrzysta
Koperta i wskazówki złote
Pasek ciemnobrązowy

Materiał:
Koperta złocona
Wierzch koperty: szkło mineralne
Pasek skórzany

Wymiary:
Ø koperty ok. 43 mm
Długość całkowita ok. 23 cm
Szerokość paska ok. 22 mm

Wodoszczelność:
5 barów

Mechanizm automatyczny

Zegarek automatyczny to mechaniczny zegarek na rękę, który nie wymaga baterii i automatycznie nakręca się podczas noszenia. Przy każdym ruchu ręki poruszany jest wirnik, który stopniowo naciąga sprężynę. Dzięki rezerwie chodu zegarek działa jeszcze przez kilka godzin również w bezruchu. Zalecane jest dodatkowe regularne ręczne nakręcanie zegarka.

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Informacja dotycząca jakości

Nasza galanteria skórzana wykonana jest z najwyższej jakości skóry naturalnej. Naturalna różnorodność faktury powierzchni sprawia, że każdy produkt skórzany jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

74712

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-08-01 - 2017-08-03
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.