Schließen

Akumulatorowy pistolet do klejenia

79,99 zł

 • Dostępność: W magazynie
 • Termin dostawy: 2017-09-28 - 2017-10-04
 • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
 • Idealny do napraw i majsterkowania
 • Litowo-jonowa bateria akumulatorowa z funkcją bezpośredniego napędu direct drive: w przypadku rozładowania się akumulatora, pistolet można dalej używać dzięki przejściu na zasilanie sieciowe
 • Precyzyjne zastosowanie
 • Przebadano pod kątem zawartości szkodliwych substancji przez zewnętrzne, akredytowane instytucje
 • W zestawie 10 przezroczystych lasek klejowych
Ilość:

Akumulatorowy pistolet do klejenia

Akumulatorowy pistolet do klejenia na gorąco – do napraw i majsterkowania
Niezastąpiony dla wszystkich, którzy lubią majsterkować: pistolet do klejenia na gorąco o wyjątkowo długim czasie pracy akumulatora idealnie nadaje się do precyzyjnego klejenia podczas prac wymagających wyjątkowej ostrożności. Model z posuwem ręcznym, diodą LED ze wskazaniem statusu, oraz ochroną przed głębokim rozładowaniem i przeładowaniem. Posiada rozkładany stojak. Do pistoletu pasują standardowe laski klejowe o średnicy 7 mm. W zestawie 10 przezroczystych lasek klejowych.

Pistolet bezprzewodowy
Pistolet do klejenia na gorąco działa na baterię akumulatorową i świetnie radzi sobie całkowicie bez przeszkadzającego przewodu. Czas nagrzewania wynosi około trzy minuty. Dzięki litowo-jonowej baterii akumulatorowej z funkcją bezpośredniego napędu direct drive w przypadku rozładowania się akumulatora, pistolet można dalej używać dzięki przejściu na zasilanie sieciowe.

Kolor:
Szaro-zielony

Moc:
Ok. 55 W

Napięcie:
3,7 V

Pojemność akumulatora
1750 mAh

Wyposażenie:
Z walizką do przechowywania i instrukcją obsługi

Jakość

Quality Reference:

3 Year Guarantee

Informacja dotycząca jakości

Znak jakości TCM oznacza doskonałą jakość produktu, staranny wybór i ekskluzywną produkcję. Wyłącznie po spełnieniu tych kryteriów produkt otrzymuje znak jakości Tchibo.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

72314

Adres dostawy:

 • Adres na rachunku
 • Inny adres dostawy
 • Sklep

Ekskluzywny:

Dostępny tylko w sklepie internetowym

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-09-28 - 2017-10-04
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Produkt dostępny tylko online Ten artykuł jest dostępny wyłącznie online.
Nie ma go w ofercie sklepu Tchibo.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.