Schließen

80 kapsułek - Grand Classé Caffè Crema Márcala Honduras

129,99 zł

97,49 zł zł/100g: 15,23

-25% - Oszczędzasz 32,50 zł

  • Dostępność: W magazynie
  • Termin dostawy: 2017-10-25 - 2017-10-26
  • Dostarczenie: za pośrednictwem dostawcy
  • Eleganckie espresso o zrównoważonym smaku
  • Najlepsza jakość Grand Classé
  • Certyfikat Rainforest Alliance
  • Edycja limitowana
Ilość:

Unikalna przyjemność z czerpana prosto z Hondurasu

"Wszystkie ziarna które są zbierane co roku, przeszły długotrwały proces dojrzewania. Oczekiwanie jest jednak tego warte gdy podniebienie zostanie rozpieszczone delikantym i zrównoważonym smakiem z nutką nugatu.

Kawą Márcala można się cieszyć na różne sposoby - czy to w kapsułkach espresso czy też jako cafe crema.

Kawa w limitowanej serii, posiada certyfikat zrównoważonego rozwoju i pochodzi wyłącznie z gospodarstw opatrzonych pieczęcią Rainforest Alliance Certified ™.

Zamówienie i dostawa

Numer zamówienia:

89024

Adres dostawy:

  • Adres na rachunku
  • Inny adres dostawy
  • Sklep

Zwroty:

30 dni na zwrot (nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków). Pozostałe produkty można zwrócić drogą wysyłkową lub w dowolnym sklepie Tchibo (za wyjątkiem Outletów oraz sklepu w CH Klif Gdynia). W sklepach Tchibo nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.

Nasz serwis:

Zakup bez ryzyka 30 dni na zwrot pocztą lub w sklepie. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny. Aby uzyskać informację o sposobie zwrotu produktów wielkogabarytowych, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Tchibo.
Termin dostawy 2017-10-25 - 2017-10-26
Koszty wysyłki
Newsletter Tchibo Zapisz się na Newsletter
Dostawa przez firmę DPD Szybko i łatwo: DPD dostarczy Twoje zamówienie prosto do Twoich drzwi.
Ziarna TchiboCard Ziarna możesz wymienić online albo w sklepach stacjonarnych na atrakcyjne oferty.
Jesteśmy dostępni dla Ciebie 365 dni w roku godz. 8:00 - 22:00. Telefon 801 080 016 (z telefonów stacjonarnych opłata jak za połączenie lokalne, z telefonów komórkowych wg taryfy danego operatora)

W przypadku pytań dotyczących produktów:
Telefon 801 080 016 (z tel. stacjonarnych oplata jak za polaczenie lokalne, z tel. komórkowych wg taryfy danego operatora)
Zwroty Jeśli produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom albo Tobie nie pasuje, przysługuje Ci prawo zwrotu w przeciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Nie dotyczy produktów spożywczych oraz kosmetyków. W sklepach stacjonarnych nie przyjmujemy zwrotów produktów wielkogabarytowych oraz bielizny.