Schließen

Oferta Tchibo w internecie

Kolekcje Tchibo

W każdą środę na naszej stronie w dziale „Kolekcje Tchibo” pojawia się nowa, tematyczna oferta produktów. Po upływie tygodnia oferta przesuwa się o jedno miejsce w prawo. Dla niecierpliwych mamy rubrykę „TYLKO ONLINE”. Produkty z aktualnej oferty naszych sklepów można tam zamówić z tygodniowym wyprzedzeniem. Warto też odwiedzić działy „Kawa”, „Cafissimo” i „Przeceny”, gdzie znajdziesz wiele interesujących ofert. Spiesz się, nasze produkty są limitowane i dostępne jedynie do momentu wyczerpania zapasów.


do góry

Kawa

Tchibo.pl to oczywiście także najwyższej jakości kawy i niezbędne do ich przyrządzenia akcesoria. Dla właścicieli dobrego gustu mamy ekskluzywne akcesoria kawowe, w tym produkty zaprojektowane przez światowej sławy projektantów, np. Sir Terence Conrana. Kawowych ekspertów zapraszamy do zapoznania się z przepisami na wspaniałe kawowe napoje a także zagłębienia się w świat kawy.


do góry

Cafissimo

W dziale Cafissimo znajdziesz innowacyjne ekspresy ciśnieniowe na kapsułki wraz z pasującymi do nich kapsułkami zawierającymi wysokiej jakości kawę 100% Tchibo Arabika.


do góry

Przeceny

Szukaj okazji na Tchibo.pl! Pod koniec tygodnia roboczego do działu przecen trafiają końcówki limitowanych kolekcji. Pamiętaj, że liczba produktów jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj z zakupem!


do góry

Pomoc